alulenka

Platba školného při překročení standardní doby studia.

Nemáte někdo zkušenosti s poplatky za studium? já jsem 7.9. po čtyřech letech(3+1 rok na bakaláře) složila státní závěrečné zkoušky, ale podle školního portálu mám platit 30.000,– S tím, že jsem „překročila“ o 10 dní standardní dobu studia.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to u všech škol stejné.nedá se to takhle na dálku bez dalších informací jakkoli hodnotit.

Další odpovědi
Reuef

jak pise drap kazda skola to ma jinak musite se zeptat…napriklad na moji skole mi informaci o tom ze mam platit pisou i moznost odvolani se do 30 dnu pocitam ze tuto moznost mate taky