woods

Platba od O2 za obj. sluzby, kdyz jsem si zadne neobjednal! Mam int.v.tel 150 mesicne. Platim snad za nejake stahovani?

Doplňuji:
zadne placene sms ani dms neposilam! Pripada mi,ze kdyz stahuju videa,ze uctujou!

Nejlepší odpověď
www

Kontaktuj zák. linku a požaduj vysvětlení. Tvoje obavy mohou být oprávněné, já tomu předcházím tak, že vždy vynuluji množství stažených dat, odeslaných sms ap. v měsíci a pak mám přehled.
Můj operator mne navíc informuje sms-kou o tuším 75% vyčerpání ( Vodaf.)

Další odpovědi
hanulka11

Každopádně se spojte s O2 a chtějte vysvětlit co vám účtujou a za co? A budete vědět , popř. si to zrušíte

pokazdejinak

ty služby navíc jsou většinou takové ty placené smsky – neposílal jste nějakou dms nebo něco do soutěže?