Avatar uživatele
eva

platba čerpadla

Bydlím v bytovce o 10 bytech.V čer­vnu se nám zkazila voda ve studni,proto jsme si zažádali o připojení městské vody.Trvalo to půl roku,než byly vyřízeny všechna povolení,proto jsme studnu dál používali aspoň jako užitkovou.Mezi tím se pokazilo i čerpadlo a muselo se koupit nové.Mám zaplatit jednu desetinu,což je 2300 kč.Používali jsme ho asi měsíc a před týdnem nám konečně připojili tu městskou.Já už studnu nikdy používat nebudu,ale ostatní majitelé bytů si nechali udělat přípojku na WC na splachování.Přijde mi docela nelogické abych tedy čerpadlo platila.Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já osobně si myslím, že pokud to nezaplatíte, budou si stejně sousedé myslet, že jste držgrešle přestože čerpadlo už nikdy nevyužijete.Já osobně bych volila symbolickou částku do společného fondu oprav.Upřímně si myslím, že platit 23OO,– za měsíční provoz čerpadla je přeci jen pro nás normálňáky trochu absurdní.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Pokud by od každého z nájemníků chtěli tuto částku muselo by být pozlacené požádejte je o předložení dokladů.Instalovat 2 vodní okruhy pitnou a užitkovou vodu by přišlo dráž než voda z vodovodu

před 5023 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek