Romiiik

Plastická operace

Dobrý den, chtěla bych podstoupit plastiku, zvětšení prsou. Nemám o tom zatím moc informací, tak bych chtěla se zeptat na nějakou plastiku popřípadě plastického chirurga, kde bych se zeptala podrobně co operace obnáší. Máte s někým dobré zkušenosti? Nejlépe poblíž Brna?

Odpovědi
DIH

co takhle si najít doktora na internetové stránce Známý lékář, máš tam hodnocení doktorů,

Renatka222

Doporučuju si pročíst nějaké články na webu a nebo diskuze. Holky o tom dost často píšou i o případných komplikacích. Stránky známý lékař doporučuju, našla jsem si tam vynikající praktickou lékařku. Stejně tak se v diskuzích dozvíš informace na jednotlivé plastiky, takže stačí jenom hledat.A pak bych si domluvila třeba se 2–3 chirurgy konzultaci a poptala se na všechno, co mě zajímá a jak to všechno probíhá. Konzultace myslím bývají zdarma. Tak hodně štěstí při hledání :)