PLASMA PS42B450 – JAK SE DA ODSTRANIT PRI ZAPNUTI A VYPNUTI ZVUKOVY SIGNAL?

NEVI NEKDO JAK SE DA ODSTRANIT PRI ZAPNUTI A VYPNUTI ZVUKOVY SIGNAL?DEKUJI.

Odpovědi
anonym

tak jsem si na netu našel manuál a tam o tom není ani zmínka.. což se dalo čekat.. ale podle mě to ani nepude.. zkusil bych zavolat technickou podporu:

Nevíte si rady, jak nastavit televizi? Musím nabíjet baterie nového mobilu? Kdy mohu zapnout už dávno očekávanou ledničku? Jak spojit MP3-přehrávač s počítačem?

Pro tyto a další dotazky můžete nám volat na bezplatnou linku SAMSUNG 800 726 786 (800 SAMSUNG):
ve všední dny od 8:00 do 18:00
v sobotu od 9:00 do 17:00
v neděli od 9:00 do 16:00

Zdroj: http://www.sam­sung.com/cz/sup­port/customer­care/customer­Care.html