Plánujete vyrazit za prací do zahraničí?

Vzhledem k současnému stavu, jak neustále rozkrádají politici co mohou, mění zákony, které jsou namířeny proti lidem. Díky novému zákonu, která omezuje při hledání práce, mě nutí se zamyslet nad cestou za prací do Ameriky nebo do Anglie, aspoň si tímto způsobem procvičím angličtinu.

Jak jste na tom vy?

PS: Doufám, že Zeman je spráskne, hlavně ty, co jsou v současné vládě.

Nejlepší odpověď
quentos

neplánuju, a to navzdory tomu, že se můj bývalý skotský kolega kdysi divil, „co tady v tý díře se svojí angličtinou ještě dělám“. Jsem, musím to zaklepat, se svou zdejší prací celkem spokojen – uvidíme v budoucnu.
Ale určitě vyrazte – uděláte jenom dobře.

Další odpovědi
led

Neplánujem, tam by som musela aj pracovať. Alebo že by som vyrazila pracovať do ČR?
PS.
Prezradím vám tajomstvo:
všade na svete má krajec chleba dve strany…

badisko

no reci se vedou a voda tece…pokud jdete do sveta pouze za praci…budete nejspise dost neprijemne prekvapen....­.neplanuji uz za kopeckama jsem a neplanuji se vracet …spis bych se mozna podival casem nekam jinam laka me Australie..

Bedy

Ne, nemám důvod a ani by se mi tam nechtělo…