hanulka11

Plánujete si na jaro nějaké změny na zahradě ?

Také jste vždy s blížící se zimou smutní, že ta krása končí? Sice se těším, že si trochu oddychnu, ale s jarem je to zase veselejší a těším se zase jak začnu ......jak zanořím ruce do zeminy .Také to tak máte?

Nejlepší odpověď
Deli

Mám to taky tak, už měsíc se mi honí hlavou, jaké barvy muškátů vyberu na balkon příští rok, co dám do květníku v rohu hradby (loni tam byly muškáty, letos petunie, dnes jsem tam napíchala jehličnaté větve na zimu) a co dám na záhonek. Určitě to budou zas papriky, ty se letos vyvedly, z rajčat dám jen malá třešničková červená, těch se urodilo hodně a holkám chutnaly, s ostatními to bylo slabší.
No a jinak nás příští rok čeká kanalizace, takže budeme kopat kolem domu. ☹

Další odpovědi
anonym

Chtela bych vysadit hroznove vino. A hoooodneee.. A pry si na prvni plody budu muset pockat mozna i 4 roky . ☹ To nevydrzim. 🙂

  • iv-