nyjono

Plánujete preventivně pořídit roušku přes ústa nebo ji i nosit?

Včera jsme již na ulici jednoho kolemjdoucího viděli. Ať již měl jakýkoli důvod.
Nepočítám používání roušek v nehtových salonech. Tam je vídím běžně.

Nejlepší odpověď
Kepler

Neplánuji. Pochybuju, že ta rouška je účinná.

Další odpovědi
Kryšpín

Mám zde po příbuzném ještě z dob normalizace plynovou masku i s tím chobotem, jakési atom oblečení a další doplňky, třeba se to hodí.

da ny

Samozřejmě.
Roušky máme stále doma, několik desítek let.
Beru si je z ohleduplnosti doma, když mám rýmu, kašel nebo přijde
„choulostivější“ návštěva (tedy velmi zřídka).
Někteří lidé s ohledem na svůj zdravotní stav, dočasně nebo
trvale sníženou imunitou se chrání rouškami (např. i po transplantaci
orgánů, při pohybu ve zdravot. zařízení, MHD, v době epidemie aj.).
Měli jsme pacientku, která nepřítomnost zubů v horním frontálním úseku
řešila přechodně nošením roušky. 🙂

Kajoch

Pro mne,žádný problém.Mám doma i v práci několik respirátorů,které používá pro svoji činnost jeden zaměstnanec.

Drap

Na nic podobného se nechystám. Stejně tak jako nemíním místo bot používat potapěčské ploutve.