Planujete dlouho dopredu , nebo se rozhodujete na posledni chvili. ? ( co se tyce volneho casu ) -iv-

Odpovědi
anonym

Většinou podle momentálního počasí a ostatní konstelace. Společnou projížďku s někým dalším na inlinech, tak s 1denním předstihem, cestu s kamarádem na víkend na chatu, v průběhu týdne podle jeho možností.
A během řízení auta někdy i mžikově a reflexivně, abych předešel kolizi, takže vlastně dříve než si to uvědomím, tam není čas na přemýšlení, tedy je to ještě později než na poslední chvíli, ale během manévru.
P.S. -iv-, nějak ses nám nepochlubila jak dopadla ta trachtace s 15 pojídači kulajdy.

tom004

Osobně,nejsem pro dlouhodobé plánování.Vět­šinou,se potom podle toho,nejede.Docela mi vyhovuje,>zítra pojedeme tam a tam,a za 24 hodin,se v pohodě jede<.Netýká se to,dovolené v zahraničí. :)

dědapetr

Rozhoduji se podle potřeby,většinou těsně než někam vyrazíme.Většinou se stane že když plánuji dlouhodobě tak to obyčejně nevyjde.

hanulka11

já se rozhoduji spontánně v případě krátkodobých věcí, protože když se něco dlouhodobě plánuje většinou to nevyjde.

Kromě dovolené tu si tedy plánuji dopředu ,abych si mohla vybrat z míst ,které sama chci a nečekat na poslední chvíli.

mosoj

Vždy jsem si všechno plánoval dopředu dokonce i pracovní postup, když jsem něco dělal.
Bylo to dobré a málokdy mě něco zaskočilo.
V poslední době to tak nějak už moc nedokáži a zjistil jsem, že k řadě problémů se kterými si nevím moc rady se právě včas nabídne samo řešení !! To je zkušenost kterou jsem jako mladý neznal.

anonym

Dr. Axl. Ke kulajde jsem se vyjadrila… v diskuzi pod otazkou . Ale uz jste se mi tam nikdo nevratil. ☹ -iv-

anonym

Díky, juknu, ale tady prostě mají některé otázky vpravdě jepičí život, tak jsem se pokusil oživit aktuální klientelu.