Avatar uživatele
anonym

Planujete dlouho dopredu , nebo se rozhodujete na posledni chvili. ? ( co se tyce volneho casu ) -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, dědapetr, anonym před 4659 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Většinou podle momentálního počasí a ostatní konstelace. Společnou projížďku s někým dalším na inlinech, tak s 1denním předstihem, cestu s kamarádem na víkend na chatu, v průběhu týdne podle jeho možností.
A během řízení auta někdy i mžikově a reflexivně, abych předešel kolizi, takže vlastně dříve než si to uvědomím, tam není čas na přemýšlení, tedy je to ještě později než na poslední chvíli, ale během manévru.
P.S. -iv-, nějak ses nám nepochlubila jak dopadla ta trachtace s 15 pojídači kulajdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Osobně,nejsem pro dlouhodobé plánování.Vět­šinou,se potom podle toho,nejede.Docela mi vyhovuje,>zítra pojedeme tam a tam,a za 24 hodin,se v pohodě jede<.Netýká se to,dovolené v zahraničí. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Rozhoduji se podle potřeby,většinou těsně než někam vyrazíme.Většinou se stane že když plánuji dlouhodobě tak to obyčejně nevyjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já se rozhoduji spontánně v případě krátkodobých věcí, protože když se něco dlouhodobě plánuje většinou to nevyjde.

Kromě dovolené tu si tedy plánuji dopředu ,abych si mohla vybrat z míst ,které sama chci a nečekat na poslední chvíli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Vždy jsem si všechno plánoval dopředu dokonce i pracovní postup, když jsem něco dělal.
Bylo to dobré a málokdy mě něco zaskočilo.
V poslední době to tak nějak už moc nedokáži a zjistil jsem, že k řadě problémů se kterými si nevím moc rady se právě včas nabídne samo řešení !! To je zkušenost kterou jsem jako mladý neznal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl. Ke kulajde jsem se vyjadrila… v diskuzi pod otazkou . Ale uz jste se mi tam nikdo nevratil. ☹ -iv-

před 4659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Díky, juknu, ale tady prostě mají některé otázky vpravdě jepičí život, tak jsem se pokusil oživit aktuální klientelu.

před 4659 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek