david22

Plánuje se zavést jednotný standard nabíječek pro všechny značky mobilů. Nevíte o tom něco bližšího?

Kdy se to má zavést?

Nejlepší odpověď
marek.29

To sis nevšiml? Už to pomalu probíhá na všech Samsunzích a ostatní se pomalu přidávají – tím jednodtným konektorem k nabíječkám je miniUSB :)

Další odpovědi
anonym

http://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-mobily/148661/tohle-je-jednotna-nabijecka-pro-mobily.html

Drap

Ano , už je dohodnuto, bohužel termín jsem zapomněl, snad od příštího roku.Jednotný konrktor zajistí , že bude možno použít ke všem mobilům

Mapel

Jedná se o zavedení pouze stejného konektoru. Termín teprve uvidíme.