Topovka333

Co si myslíte o tom,když kluk se kterým jsem cca 2 měsíce už plánuje naší společnou budoucnost?

Co si myslíte o tom,když kluk se kterým jsem cca 2 měsíce už plánuje naší společnou budoucnost.Je to normální už takhle brzo??
PS: Je mu 18 ;)

Odpovědi
ivzez

Podle mne je to předčasné.

gecco

Velmi pravděpodobně je to nesmyslné – ale pokud jej to ´baví´, nech jej…
😉
Jenom si dej pozor, aby si tě příliš ´nepřivlastňoval´, na nějaké rozsáhlé závazky jste oba ještě příliš mladí a důkladné ´nalajnování´ dalšího života by váš vztah velmi rychle pohřbilo.
😉

luky.1986

Jestli spolu jste od prvni tridy, tak jo:-) 🙂

anonym

Proč ne:)

anonym

Proč né,asi tě má opravdu rád,tak budoucnost plánuje.

PetrXY

Že je moc velký optimista.