Gregory88

Nevíte, co může znamenat, když mě chlapec na druhé schůzce plácne po zadku?

Plácnutí po zadku na druhé schůzce

Ahoj. S dotyčným se znám roky, od vidění. Před asi měsícem projevil o mě zájem, píšeme si, bavíme se, dvakrát jsme se sešli.

Nic si nedovolí. Komunikujeme nornalne a o všem. Ale!! Prni schuzka: se mě nenápadně(?) Dotkl boku, na druhé schuzce me placl přes zadek

Ano, líbilo se mi to, ale naoko jsem dělala, že se mi to příčí. Když jsem mu ten den večer psala, že jiní by dostali facku a konec. Tak mi odepsal, že jemu se nic stát nemůže

Proč to dělá? Mě jde o vztah, ale z něj nevím jaký mám mít dojem. Tvrdí, že chce se mnou vztah, pořád mě někam zve(restaurace, výlety i k sobě domu), každý den (až na semtam výjimku)mi píše, ikdyz komunikace už není TOLIK jako na začátku přes mobil, ale kontakt si vynucuje on…ale např nepřinese mi kytku, jen mě zve na jídlo, výlety, chce platit on… To jsem odmítla-nechci hned sex, který zatím vidím. Sešli jsme se 3× neutrálně po práci, u nej v práci, ceho jsem si vsimla nelíbí se mu, když nas někdo vyrusi, pozoruje ne, komunikuje, snaží se i pomoct…

Prosím anonymně, nejsem tak zkušená a nechci drby. Měla jsem dvě známosti za celý život :mavam:

Ještě dodám, že chtěl abych se rozešla. Což jsme udělali, protože nám to neklapalo s partnerem po letech..... Nechtěl, tvrdil, nic mít dokud budu s ním

Odpovědi
zjentek

Nevíte… nevíte… A neseděla ti na prdeli třeba moucha?

peterd108

Asi mu jde hlavně jen o sex.

Hlada

Jestliže tě chlapec na druhé schůzce plácne po zadku, znamená to, že je je velice zdvořilý a zdrženlivý. Vždy bývalo zvykem a myslím, že to platí pořád, že se sexem je slušné počkat až na třetí rande.

ivzez

Plácnutí po zadku? Je to neomalenec a buran.
Je ale jen a jen na Vás, co všechno si od něj necháte líbit.

Poznámka:
Hladovu zmínku o zdvořilosti a zdrženlivosti
pokládám za „ironii“…

marci1

Buď je na „tvrdší“ sex, nebo si tě spletl s koněm.

Hlada

To, že chtěl, aby ses s předešlým partnerem rozešla, je správné. Člověk nikdy nevi, zdraví nenašel na hnoji.