P70

Jak je možné, že mně O2 strhlo Kč 29 za mobilní data, i když jsem je nepoužíval?

Přišla mi už potřetí zpráva od O2 o strhnutí 29,– za použití dat. Jenže já jsem žádná data nepoužíval, tak jak je to možné? Děkuji

Původní neotázka

Placení mobilních dat bez použití.

Nejlepší odpověď
mosoj

Kdo tady ví mimo tebe, jak máš postavenou smlouvu? Máš v telefonu vypnutá data a zakázané aktualizace po síti operátora?

Další odpovědi
quentos

Platíte zřejmě za tu službu jako takovou. Takhle jsem asi 1/2 roku platil zbytečně 300.- měsíčně navíc za internet v mobilu, aniž bych ho kdy využil.

Lamalam

Zeptej se toho, kdo ti to strhnul, neptej se nás.

Markytečka

Taky mi strhávali peníze jen tak, proto jsem si to zablokovala napíšeš operátorovi SMS … BAP … a už ti nestrhnou nic :)

MichaelOffic

Já měl internet na den a kredit 90,– když jsem vypnul telefon. Za měsíc jsem telefon zapnul a byl jsem v mínusu…kr€téni :)
Jsem teď u TM a mám 10GB internet, tak vše v klidu.