Avatar uživatele
e-system

Placene Parkoviste

Prosim o radu pred tydnem jsem stal pred barakem kde je placene parkoviste v dobe od 8–18 jsou tam 3 parkovaci mista kde se neplati tam jsem stal ve 12:30 ale i presto jsem dostal pokutu,druhy den mestacka davala druhou ale to uz jsem vydel tak jsem na ni zavolal at pocka ze slezu dolu,ona tvrdila ze stojim na placenem tak jsem vytahnul metr a zacal jsem parkoviste vymerovat a na konec se ukazalo ze parkoviste je opravdu neplacene dle znaky ale i presto pokutu nechtela stornovat,prosim o informaci kolik asi budu platit a zda je mozne pokutu zaplatit za 1 mesic dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2 před 4496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

tak jelikoz ses si jist, ze jsi v pravu a pozvali si te k podani vysvetleni, kde jim toto znovu zopakujes, pak, pokud si to uhajis, pripadne se odvolas, nemel bys platit nic…

jinak, pokud by se to stalo jednou, da se to resit i domluvou…

pokud ti pokutu vystavi a ty s ni souhlasis, reknou ti, necht do 15ti dnu zaplatis, a ty to vsak zvladnes za mesic, nemelo by se nic stat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Stornovat měli a ne, že nechtěli. Normálně hned na místě měli sepsat protokol. Pokud opět nechtěli, tak do jejich pokutového bloku. Pokud opět nechtěli, zavolat Policii ČR, aby provedla zápis stavu věci.
Městská je často dost arogantní, ale nechá se dohonit a dovést do pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek