Rocky

Placená dálnice D1 a D2

Mám Prozbu, D1, kde byl neplacenej úsek se zrušilo a je to všude zpoplatněné? Nebo třeba u Brna je někde úsek neplacenej?
A druhá otázka, D2 z Brna k Olympii je neplacený úsek, nebo se to také zpoplatnilo?
Děkuji

Odpovědi
solo

Ahoj, dalnice jsou kompletne zpoplatnene. Jestli jedes jen jednou, muzes si koupit tusim tydenni znamku. Pokuta kdyz nebudes mit dalnicni znamku je az do 15.000 v rizeni, pokud u sebe nebudes mit penize. Na miste je to na policistovi. Uprimne, jezdim po dalnici denne uz 15 let a jeste nikdy me na ni nikdo nezastavil. Muzou te zastavit na exitu, ale ted je dost zima na to :)

Stařík2

Mám proSbu , nejdřív se nauč mluvnici .ProZím Tě o to.