BOBO11

pjistna udalost

mam hypoteku u CS,kde jsem taky pojistena.ted jsem onemocnela,mam vyhrez plotynky a pojistovna zamitla pojistnou udalost
Doplňuji:
z duvodu degeneracniho onemocneni

Odpovědi
Drap

Nelze takhle zhodnotit, záleží jak byla sepsána pojistná smlouva, zda jste nahlásila zcela pravdivé údaje a na celé řadě dalších okolností. Doporučuji, poradit se s právníkem

ARIS

Dost problém odpovědět.
To by chtělo někoho kdo rozumí pojištění a celé této problematice, jak je co sepsáno …
Já mám na toto svého poradce, můžete se jej zeptat na jeho stránkách – www.smsporadce­.ic.cz

greek

Nelze hodnotit. Je potřeba znát konkrétní podmínky pojištění a také lékařskou zprávu. Kolikrát jde jen o slovíčkaření, někdy v pojisce nejsou zahrnuta (respektive, jsou vyloučena) daná rizika. Na otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Zkusil bych se tím zabývat, případně bych oslovil znalce. Držím palce!