Mr3002

Pivo po posilování – ANO nebo NE!?

Co myslíte – je pivko po cvičení ve fitku dobré nebo ne? Názory se hrozně liší, tak se ptám tady 😉

Nejlepší odpověď
geoorg

Pivo je nejlepší iontový nápoj, ale ten alkohol je tam na škodu. Tělo se pak zabývá odbouráváním alkoholu, místo ukládání minerálních látek. Nejlepším řešením je nealkoholické pivo…

Další odpovědi
anonym

Pivo v každou dobu,po těžké práci (i ve fitku) je blahodárné,ale pouze v přiměřeném množství.

Tlaky

Já myslím,že pivo je dobré po všem.

SajmonModer

Samozřejmě, že ano, ať břišní svaly rostou rychleji ,–)