Miroslavst

Pitva mimozemšťana

Věříte, že to byla skutečnost nebo jen blamáž ohledně zveřejněného záznamu s pitvou mimozemšťana?
Doplňuji:
video:
http://files.bad­suzy.com/files/vi­deo/videoplay­er.swf?nameStre­am=AlienAutop­sy1947.flv

Nejlepší odpověď
mojitek

Tohle video je hodne znamy,videl jsem i spoustu dalsich videi natocenych UFO,nebo USO(neidentif­.podmorskych objektu).O te pitve se muzeme jen dohadovat,ale jsou videa-a jsou jich tisice+tisice fotek o kterych se nikdo nemuze domnivat,ze jde jaksi o „meteorologicke balony“ :o) Je to jenom otazka casu kdy uz to nebude mozne svadet na nic jineho.Ovsem plno lidi radsi nevidi,neslysi,nem­luvi…

Další odpovědi
AVATAR666

Podle mě to je blamáž ale nevím

HOMER

Věřím pouze tomu,že kdyby nějaké takové tělo našli,tak by ho asi pitvali.Taky už všichni víme,jak takový správný mimozemšťan má vypadat a že k nám létají unášet lidi,dělat obrazce v obilí a jiné vylomeniny.Chceme je najít tak moc,že si je snad vytváříme sami.Copak asi vedlo Američany k tomu,aby vyhodili tolik peněz za mimozemské programy,či jak tomu říkali..

ten který je

Myslím si že je to blamáž.Taková událost s odstupem tolika let by se nemohla utajit a pravda by vyplavala stejně na povrch.

GangstaHelper

Já jsem žádné video neviděl, a dosud jsem o něm ani neslyšel ⇒ lež.

A co vedlo američany k takovému utrácení? Já myslím, že to byla studená válka, a pak snad síla zvyku – resp. přece nepřestaneme, jenom proto, že je studená válka u konce.

Ani jeden odkaz není funkční (z toho trochu dýchá ta konspirace :)

Pointou mé myšlenky bylo, že kdyby to mělo být reálné a seriózní video, hrnulo by se ke mě skrze média ze všech stran tak, že bych o něm už musel vědět.

Marunka

Pro ganstahelpera tady je video Pitva mimozemšťana z prípadu Roswell.
http://ufo.jac­k.sk/pitva-mimozemstana

Zdroj: http://ufo.jac­k.sk/pitva-mimozemstana

Eloška

Myslím si ,že blamáž, ale kdo ví.