Pitomá otázka,ale přece se zeptám!

U nás,na Vysočině /pelhřimovsko) sněží! A co u vás?

Nejlepší odpověď
rynek878

U nás na severu Čech je bílo,jeden malý link:

http://forecas­t.agritech.prod­.farmsat.com/Fo­reCast.aspx?lan­g=cs-CZ

kropitko

No a díky tomu,že jste trúba,tak jsem Vám nemohla odpovědět,že u nás na Praze-západ mrholí a ochladilo se,,,

1popelka1

TAK NA TY OTÁZKY NEODPOVÍDEJTE!!! Možná je to časem přejde a dojde,jak jsou hloupí.

annas

Jenže Popelko, odpovídá většina, dostanou body a pak už je lhostejné, že se otázka přesune.

Je to čím dál horší. Má cenu něco komentovat? Stačí se podívat na žebříček. Připadá mně to, že jde o výdrž.

anonym

A co se dá koupit za ty body?

kropitko

Za body se koupit nedá nic, v tomhle se trochu neschodnem,, mně je úplně jedno, že za 10 odpovědí uživatelé získají 3000 bodů, to je mi úplně u prdele, mně vadí, že nechcete respektovat pravidla tohoto serveru a ještě ze sebe děláte blbce.

kropitko

To číslo nebylo přesné, tak raději dám odkaz, ať ,,,

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek?f=3

1popelka1

Jde o to, ať pitomé otázky (sám jste ji tak nazval) nejsou na hlavní stránce.....špatně se pak orientuje ve změti pitominek, zábavy a „vědomostních“ o­tázek

kropitko

Dělají to naschvál,,prostě je baví porušovat pravidla a ještě si myslí, jak jsou chytří.

1popelka1

SAMOZŘEJMĚ, ŽE SI DĚLÁ PRDEL. PROTO ŘÍKÁM, NEREAGOVAT!

1popelka1

Tato otázka patří do kategorie Ankety a zábava.

anonym

Já se neptal- sněží ? ANO – NE !

kropitko

mě už to fakt nebaví, děláte to naschvál??

annas

Kropítko, máte pravda. Když se podíváte na noční otázky, většina je jich názorových a nikdo to neřeší. Mám pocit, že i admin. je to jedno.

rynek878

Annas a Kropítko,„trpě­livost růže přináší“,já vím,že si pomyslíte,tak to říká ten pravý,ale nějak se utěšovat musíme.

kropitko

No Rynku zatím jen samé trny, jsem zklamaná z kolika uživatelů se vyklubali pitomci. Začnu se zase chovat stejně jako oni a bude,,,,