kamila44444

pitný režim

Kolik tekutiny vypijete za den v normálních podmínkách a v těchhle vedrech? V normálních ani v těchhle vedrech vypiji za den max. 0,5 l. Je to příznak něčeho?

Nejlepší odpověď
Drap

Vypiji asi 2 –3 litry vody. V těchto vedrech asi o něco více. To že piješ jen ,5l za den je příznakem toho, že málo piješ .

Další odpovědi
marci1

Tak to je opravdu na zkolabování. ☹ Tak málo není vhodné pít, ani když nejsou vedra. Lidské orgány potřebují ke svému správnému fungování vodu. Neustále se o tom píše, hovoří v televizi apod. V tomto vedru vypiji tak nejméně 3 litry. Je nutné vypít alespoň 2 litry vody. V tomto počasí jsou vhodné i minerálky.:-)

anonym

Je to zoufale málo. Navíc pitný režm není na kdejakých tekutinách, ale vyžaduje výhradně čistou vodu – všechno ostatní je nadbytek nebo ke škodě (slazené, sycené, .. – škodí). Organismus potřebuje 2 litry ČISTÉ vody (neochucené, neupravené, ..)!!!

Zdroj: www.apostol.web­node.cz/Na-zdravi

zvedavaholka

Já vypiju 1,5l… a myslím, že opravdu neděláš dobře, tělo potřebuje hydrataci, zvlášť,když je horko,jako dnes.