Nevíte někdo,proč mě nejdou stahovat písničky.Vždycky se písnička
jenom přehraje a nic..... .
Doplňuji:
Neukáže se tam položka na výběr-STÁHNOUT nebo ULOŽIT.Jenom
zadám-Stáhnout z VIP a ono se to hned jenom přehraje.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5819 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

Záleží na tom, jaká se vybere volba před stažením: Spustit /
Uložit
Také je důležité, jaký klient (prohlížeč www) se používá a jak je
nastaven. V nastavení každého klienta se dá specifikovat nasměrování
stahování, dokonce i vytvoření vlastní nové složky k tomu použitelné.
V nabídce nastavení některých klientů se dá zjistit kam se stahují
i přehrávané soubory – do tzv. „temp folders“. Záleží vždy na
konkrétním klientovi a jeho nastavení.
Doplňuji:
To se stává, když se potvrdí automatizace úkonu (např.: soubory s touto
koncovkou vždy přehrát). Dá se to OPĚT ovlivnit v nastavení klienta.
Já na tyto servery používám: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/download_manazery/freerapid-downloader/
tam se při prvním stažení nastaví složka stahování a do ní se další
soubory automaticky stahují (pokud případně si uživatel tuto cestu
úmyslně nezmění sám).
Upravil/a: Bumbes
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |