Gréta

Pomůžete najít písničku asi s refrénem „evrybody lets novbody“?

Prosím o pomoc s hledáním písničky, kterou nemohu nijak dohledat.Refrén je „evrybody lets novbody“ ne i tak nějak.Zpívá to žena takovým strašidelným způsobem.Klip neznám. Projela jsem youtube i google a nic co by to bylo mě to nevyplivlo. Díky za pomoc.
--

Písnička z netu

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Petr Kopecký

Použij na smartphonu aplikaci Shazam. Až budou písničku hrát v rádiu tak tu aplikaci použij a ona ti řekne název i interpreta.

anonym

Tahle? https://youtu­.be/5j1RCys4R0g