Avatar uživatele
jitulka61

písmena na klávesnici. Na netbooku se mi smazala některá písmena na klavesnici…lze to nějak opravit? A jak?

Doplňuji:
..přelepky jsou na nic, fixka se maže a netbook mám třetí rok, tak nevím proč kupovat nový…jinak je super…prosila jsem užitečné odpovědi…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50 před 3261 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jestli máš černou klávesnici a bílá písmena, já jsem úspěšně namalovala setřená písmena na klávesách bílým lakem na nehty. Tím nejlevnějším, co jsem sehnala. Drží to jak čert v pekle:-))

Původně jsem klávesy přelepila samolepkami a nadepsala, ale po krátké době prsty písmena setřely.
Doplňuji:
Jestli máš klávesy bílé, kup v prodejně Barvy laky, nebo OBI, Baumax, Bauhaus apod. plechovku černé e-mailové barvy. Nebo použij tmavý lak na nehty.:-)

Upravil/a: pusinka50

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jitulka61 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

naučiť sa, kde ktoré písmenko je.
alebo si kúpiť „lepky“ a písmenká (znova) označiť.
alebo nechať vymeniť klávesnicu.
riešením je aj kúpa nového nb.

;-q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Vyměnit…
Na světlé klávesy tmavým fixem dokreslit…
A pak taky existují přelepky kláves – http://www.czc­.cz/ceske-prelepky-na-klavesnici-bile/23767/produkt …
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

U toho laku na nehty jsem ostříhala štěteček na úzko do špičky:-)

před 3260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Pokud chceš písmenka dopsat, existují ještě lakové fixy. Bylo by to jednodušší než štětec a barva v plechovce… Ale s výdrží nemám zatím zkušenost

před 3261 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek