jitulka61

písmena na klávesnici. Na netbooku se mi smazala některá písmena na klavesnici…lze to nějak opravit? A jak?

Doplňuji:
..přelepky jsou na nic, fixka se maže a netbook mám třetí rok, tak nevím proč kupovat nový…jinak je super…prosila jsem užitečné odpovědi…

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jestli máš černou klávesnici a bílá písmena, já jsem úspěšně namalovala setřená písmena na klávesách bílým lakem na nehty. Tím nejlevnějším, co jsem sehnala. Drží to jak čert v pekle:-))

Původně jsem klávesy přelepila samolepkami a nadepsala, ale po krátké době prsty písmena setřely.
Doplňuji:
Jestli máš klávesy bílé, kup v prodejně Barvy laky, nebo OBI, Baumax, Bauhaus apod. plechovku černé e-mailové barvy. Nebo použij tmavý lak na nehty.:-)

Další odpovědi
arygnoc

naučiť sa, kde ktoré písmenko je.
alebo si kúpiť „lepky“ a písmenká (znova) označiť.
alebo nechať vymeniť klávesnicu.
riešením je aj kúpa nového nb.

;-q

gecco

Vyměnit…
Na světlé klávesy tmavým fixem dokreslit…
A pak taky existují přelepky kláves – http://www.czc­.cz/ceske-prelepky-na-klavesnici-bile/23767/produkt …
😉

pusinka50

U toho laku na nehty jsem ostříhala štěteček na úzko do špičky:-)

Dochy

Pokud chceš písmenka dopsat, existují ještě lakové fixy. Bylo by to jednodušší než štětec a barva v plechovce… Ale s výdrží nemám zatím zkušenost