DaZd

Piškvorky- strategie

Poradíte mi nějakou zaručenou taktiku jak vyhrát piškvorky?

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
mojitek

Hraju piškvorky. Člověk musí být pozorný,musí myslet na několik tahů dopředu i za soupeře…Ale zaručená strategie která by vedla k vítězství neexistuje

Další odpovědi
Dochy

Kdyby byla známá nějaká zaručená taktika, proč bychom pak měli hrát piškvorky?
U mně proti dobrému hráči často funguje dávat si na něj bacha, znemožňovat mu jakoukoli i hypotetickou šanci hned z počátku a pak zaútočit až se „vyskytne“ šance. Ale i když si to zrovna tohle „vezmete k srdci“ stejně nebudete hrát jako já, protože každý z nás je jiný a všímá si trochu jiných věcí – takže přehlédnete jiné hrozby, než bych přehlédl já 😉