DIH

pískání na prsty, jak na to?

Je nějaký video nebo něco podle čeho se naučím pískat na prsty??

Nejlepší odpověď
www

Způsobů je více. S použitím jediné ruky, dvou, ap.
Zkušenost
Podívej se do zdroje.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=p%C3%­ADsk%C3%A1n%C3­%AD+na+prsty+n%C3%A1vod&­client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
Awe

A není jednoduší pískát bez prstů?
Doplňuji:
A navíc,pokud má člověk zrovna špinavé prsty tak je naprosto skvělé dávat je do pusy :D

mosoj

Tak to jsme uměli jako kluci všichni a bez videa a nemysli si že nás to někdo učil. Na prsty nebo bez prstů jazykem.

anonym

http://www.jak­tak.cz/jak-piskat-na-prsty.html