Denička 123

Píšete si deník?

anketa

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy

To důležité si zatím pamatuji

Další odpovědi
briketka10

Ne

mám jen poznámkový blok, kam
si zapisuju důležité věci co mám
zařídit, jako sraz s kamarádkou a
návštěvy lékařů, dalších úřadů :)

marci1

Nikdy

Ne. Pokud jsou Tvoje myšlenky, tajná přání ap. na papíře, neexistuje záruka, že si to nepřečte někdo jiný. Do hlavy mi nikdo nevleze, zůstane to tam. 🙂

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C3%AD%C5%A1e­te%20si%20den%C3%AD­k%20%3F

Nevíteto?

Ano

anonym

Ne

Doplňuji:
K čemu je takový deník?V mysli máš jen vzpomínky a ty ti zůstanou i bez deníčku.

Klára K.

Chybí ti „jiná odpověd“
Píšu si, ale jenom snový.