Píšete psacím písmem, nebo Comenia scriptem?

Já píšu comenia scriptem, zvykl jsem si na to.
Jak jste na tom vy?
Díky za psaní.
Pro Annas, pokud myslíš,že psací písmo je patvar nebo trapné, tak potěš koště.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Psac%C3%AD_p%C3%AD­smo

Nejlepší odpověď
annas

Písmo Comenia script vzniklo v roce 2009, takže se je učí žácii jen v některých školách.

Pokud někdo ze starších ročníků píše nespojitým písmem, nejde o tento nový typ písma, ale jen o podobnost. Neznala jsem písmo Comena script, ale píši „polotiskacím“ psacím, něco spojitě, něco nespojtiě…

Píšete PSACE… ? = „Trapné, směsně, nespisovné“ – . patvar, který někdo vymyslel.

Píšete psacím spojitým nebo psacím nespojitým Commenia Script = Správně, srozumitelně, spisovně

I písmo Commenia Scrip je písmo psací, ale nespojité.

Tvar PSACE, který byl v otázce před úpravou, není správný.

Totiž od přídavných jmen psací, hrací, skládací apod. utvořených od sloves se příslovce tvoří jen výjimečně, ale do základu se vkládá -n- – horoucí – horouc-ně – horouc-ný.

Další odpovědi
zjentek

co je psace? Myslíš space? Jo, jasně, jsem rád, že tady máme společný prostor.

cepice

píši jedině psacím :)

HelloKiwi

ja taky píšu comenia scriptem,nám to ve škole ‚acceptujou‘

AmazedWolf

Píši jak psace, tak Comenia scriptem. Comenia my vyhovuje víc, ale nechci zapomenout psát psace.

annas

Moje odpověď

Písmo Comenia script vzniklo v roce 2009, takže se je učí žáci jen v některých školách.

Pokud někdo ze starších ročníků píše nespojitým písmem, nejde o tento nový typ písma, ale jen o podobnost. Neznala jsem písmo Comena script, ale píši „polotiskacím“ psacím, něco spojitě, něco nespojtiě…

Píšete psace … ? = „Trapné, směsně, nespisovné“ . patvar, který někdo vymyslel.

Píšete psacím spojitým nebo psacím nespojitým Commenia Script = Správně, srozumitelně, spisovně

I písmo Commenia Scrip je písmo psací, ale nespojité.

Drap

Je zbytečně mu cokoli vysvětlovat, proto že on to stejně nepochopí a hlavně ani nechce pochopit. A příště se bude ptát zase blbě, nebo ještě blběji

anonym

Drap, mluvíš mi z duše!

anonym

Ty máš duši?Tak nelekni.

anonym

Annas ,proč to cpeš i sem?
My umíme číst tvoji odpověď v horní čaásti.

anonym

Annas se jistí před tvým mazáním. Tady se to špatně maže, víš, panáčku?

anonym

Pěkně si lezete dozadu.

anonym

Nikdy jsem tu nic nesmazal,proč lžeš?

anonym

Jak jsem psal, diskuze se špatně mažou a to by musel Jugar smazat celou svou otázku, ale on na to nemá povahu, smazat tu svoji. 🙂

annas

Ad barbakan, ano, pojistka proti nahlášení. 🙂

anonym

Ono to je nejlepší. Jak jsem psal, diskuze se špatně mažou a to by musel Jugar smazat celou svou otázku, ale on na to nemá povahu, smazat tu svoji. 🙂

anonym

Halt senilitky,musí si to pořád opakovat,jako na zakládce,aby na něco nezapoměli,hihih

anonym

Annas, je dobře, že se jistíš a vkládáš odpověď i do diskuze.

gecco

😉