majaluongova

Píšete levou nebo pravou.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Pravou.

Jsem přeučený levák.

Další odpovědi
briketka10

Pravou.

pravou a teď mám pravou po operaci tak na kl. se snažím levou :DD

quentos

Levou.

Už se tady kdysi tuším někdo ptal a převažovali kupodivu leváci, jestli se dobře pamatuju – schválně, jak se skladba zdejšího osazenstva za tu dobu změnila.

redy

Pravou.

Já píšu oběma rukama.

Alesh

Pravou.

Pravou píšu, pravou volím. 🙂

led

Levou.

Som obojručná, chýba mi tu tretia možnosť ináč…
Dá sa písať aj nohou, ústami…

Petra09

Pravou.

Jedine pravou..levou mi to nejak nejde.

anonym

Pravou.

Celkem 63 odkazů na totéž téma, po 12 dnech už by ses mohla zorientovat, že se opisování otázek považuje za podvádění v bodování, viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=lev%C3%A1ci

david22

Pravou.