Mirrorwoman

Píšete knížky,povídky nebo básničky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Elk

Ano.

Psal jsem básničky i písničky. Něco jsem si i nahrál a nazpíval.

Další odpovědi
Terryle

Ano.

Už jsem zkoušela všecko uvedený (navíc i písňový texty), ale většinou jsem to nedotáhla do konce – teda krom básniček a krátkejch povídek do školy. Jsem děsně nedůsledná a protože píšu většinou pro svou radost, časem mě to přestane bavit a nic mě nenutí to dokončit…

dědapetr

Ne.

Teď ne v mládí ano.

quentos

Ano.

Ano a líbí se, všichni prej, ať to koukám vydat, jenže začínající autoři to maj těžký :{(>
ve většině případů se jedná po povídky (těch mám napsáno kolem 400 PC stran A5), občas básně ve stylu japonských tanka

Dom Tailor

Ano.

Píšu počítačovou hru, počítá se to? Tam je zapotřebí třebá scénář, tak snad ano… 🙂

filva

Ano.

Salvaje

Ne.

Už jsem z toho nějak vyrostla nebo co. Ale dřív mě to hodně bavilo :)