Avatar uživatele
BEAES

Píseň o Facebooku? Je pravdivá?

Co vy na to ?
Doplňuji:
http://www.stre­am.cz/video/510829-pisen-o-ceskem-facebooku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: BEAES

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, aramah před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Píseň super.A pravda na 100%

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem si jí poslechla odpoledne když jsem si něco hledala na Seznamu a souhlasím s kolegyní že je pravdivá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to jen o tom, jak tento nástroj používáte. Lidé, co ve fb vidí zlo, tisíce neznámých „přátel“, závislost a nakonec i jistou zhoubu lidstva … lamentují na to, že tento nástroj používat neumí, a co hůř – jejich zkušenost se v jistém bodě zvrhla v nějakou hloupost (obvykle: farmaření, nebo absurdní odlovy přátel).

Je to takový moderní hon na čarodějnici, a rozhodně není moderní jít proti proudu (i když si trochu troufám) … facebook je třeba spálit, protože co jiného může za „tvoje“ problémy v životě, za tvé nesplněné sny a omyly, za pocit marnosti ? Vždy je to někdo jiný, že ? Teď facebook, za pár měsícu třeba Santa Claus, …

//

Fb je zkrátka jen prachsprostý komunikačni prostředek, který je sám o sobě němý a hluchý… stejne jako telefon, jako internet. Problém je trochu hlubšího rázu – vždy hledáme příčiny chyb v něčem/někom jiném, než kde bychom je hledat měli – zvlášť se toho dopouští neomylní rappeři, kteří tak rádi ukazují na vše v prostoru mimo své vlastní ego.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Je pravdivá a proto tam nejsem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek