Larissa

Píše se za možná čárka?

Možná (?) že to, co ke mně cítíš, není láska, ale rozhodně to není nenávist…
Doplňuji:
Možná že to, co mě k ní tolik táhne je důraz na to, že když se člověk modlí, může dosáhnout i nemožného.

A sem?

Nejlepší odpověď
quentos

kolegové mají pravdu. Ve spojeních „možná že“, „možná aby“ čárku skutečně nepíšeme.

Čárka tudíž za „možná“ nebude ani ve Vašch dvou příkladech.

Další odpovědi
Grim Reaper

Myslím si, že v tejto vete za možná čiarka nepatrí. Mám celkom načítané a nesedí mi to tam, ale nie som odborník ani česky nehovorím od narodenia.

roxy52

Taky si myslím,že se tam čárka nepíše.Nebo to napiš jinak-,,To,co ke mě cítíš,není láska,ale rozhodně to není ani nenávist."

terry

Čárka se píše před že. Ne za možná.
Záleží na kontextu.
A jak píšeš v doplnění, se píše čárka mezi táhne a je. Je to druhá věta.