Conbathole

Píše se do přihlášky na VŠ chovaní nebo podmíněný vyhazov?

Odpovědi
annas

Do průměru známek se chování nezapočítává. Pokud VŠ vyžaduje opis vysvědčení, tak se o tom doví.

Hlásíte-li se na obor, který se týká práce s dětmi či mládeží, zde bych to považovala za velmi důležité.

Myslím si, že by bylo vhodné uvést v životopisu, který se přikládá. k přihlášce.

Ale více informací vám určitě poskytne třídní učitel, který bude ověřovat vaše známky na přihlášce a ví o snížené známky i podmíněném vyhazovu.

Jde o můj názor. Na střední škole se chování uvádí…