Píše se a kreslí se ještě v dnešní době pro vzpomínku do památníků?

Myslím tyto:
Díky za odpovědi.
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C5%A1k­oln%C3%AD+pam%­C3%A1tn%C3%AD­k&biw=1366&bih=633&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwj1uejEmLvJAh­WECiwKHSlSAgUQ_A­UIBigB

Nejlepší odpověď
Natalka2010

;) I když jsou dnešní děti radši na internetu :/ myslím že je spousta takových kteří mají památník. Já osobně mám 2 (jeden pro dospělé a jeden pro děti). Naposledy jsme malovali v sedmé třídě pak už ne. Myslím že některé děti ještě památníky mají. A je super se koukat na vzpomínky :D :D :D

Další odpovědi
anonym

dnes už se pro vzpomínku spíše kreslí po stěnách domů, vlacích, metrech a dveřích WC.

chachar1922

Před 6 lety to frčelo (za mě). Teď – brášin svůj památník nemá, ale zase je to kluk, možná, že to ještě frčí u holek.

anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.Inteligenti dokáží odpovědět, méně inteligentní lidi odpovídají urážkami.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.Inteligenti dokáží odpovědět, méně inteligentní lidi odpovídají urážkami.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MtUqeKlsGKI

anonym

Jugare, vy asi nejste normální, jaké památníky?Bez tak zase nějaká lež s faleš.

anonym

Stačí takhle?
http://tinypic­.com/player.php?v=kev­hfo%3E&s=9#.Vl3c840QVjp
Dej mi pokoj a nevšímej si mě chlapče a uděláš dobře,važ svá slova.

anonym

…,ale já vaše slova vážím, to si mě s někým pletete?!

anonym

Jaký chlapče furt, co stím máte, jste úchyl?Vždyď to říkám rasista a militantní fašista va jménu pana faráře Jugura.