reika

Na co mě upozorňuje pípnutí v navigaci?

Ahoj všem! Mám v mobilu navigaci HERE a při jízdě autem mi několikrát 2× za sebou pípla. Co to znamená,na co mne upozorňuje? Díky

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud bys jela okolo velkochovu slepic, tzv. slepičárny, tak to bylo třeba upozornění na místo v okolí. Nebo kolem rybníka, kde jsou kačeny.

ReHu

Překročení rychlosti.
Mám ji v mobilu taky a používám často.

anonym

Záleží co máš nastavené. Může to upozornit na překročenou rychlost, že se blíží čerpací stanice, že projíždíš okolo nemocnice a mnoho jiných upozornění.