Misak22

Poradíte, jaké/které video přehraje autoradio Pioneer MVH-AV180?

Muže mi někdo poradit jaké video přehraje toto autoradio?skoušel jsem .avi .DivX .mpeg4 a nic.U .avi jde jen zvuk ale ne obraz. V manuálu jsou zminěny tyto uvedené formaty.2Din autoradio s 6,2" dotykovým dysplejem přehrava video........ Proto sem psal i tip radia.Přehrává z USB:
Audio soubory: MP3, WMA, WAV, AAC
Video soubory: DivX, Xvid a MPEG-1,2,4
Obrázky: JPEG, BMP
Další hudební zařízení přes přední Aux vstup

Odpovědi
Mc Merkurion

… já nevěděl, že autorádio přehrává i obraz > kam ten svět spěje …

Lamalam

U radia je obvyklé, že jde přehrát jenom zvuk a ne obraz.

kodl67

To ale není obyčejné autorádio…
https://www.al­za.cz/pioneer-mvh-av180-d4165809.htm

Mirass

mam ten sami problem chce to skouset formaty kamos mi poradil snizit rychlost prenosu rozliseni atd kdybys neco zjistil budu rad za pomoc

Misak22

Nikdo neřek že je to obyčejný autoradio,rad bych aby odpověděli lidi co tomu rozumí a poradí a ne diskutovat jestli je to obyčejné autoradio nebo ne.Proto sem napsal tip radia,normalni človek se na tento tip podíva na netu a odpoví „musí to byt v tom a tom formatu,takove a makove rozlišeni a jde to upravit v tom a tom programu“ například (zase mě puntičkáři nechytejte za slovo děkuji)