Miroslavst

Pili jste nápoj do lesa a domů?

Já vím, zní to blbě, ale vysvětlím.
Dáte si jedno pivo. To je „hnědé“, tedy jdete po poli. Jak pivo upíjíte, tolik, kolik upijete dolijete zelenou. Až bude půllitr zelený, jste v lese. A nyní zpět domů přes pole. Pijete zelenou a to co upijete, doplníte pivem.
Já to nezkoušel, jen slyšel, že domů nikdo nedošel. Zkoušeli jste to?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Mě stačil poctivej „metr piv“ a měl jsem problém dojít domů. Ale na takové experimenty se zelenou asi nemám žaludek.
Mě teď napadlo, kdyby se to aplikovalo s „Modrou raketou“ bude místo lesa nebe?

Další odpovědi
dudu

Tento recept jak se zglgat do němoty neznám, ale mám podobnou zkušenost s praktickou aplikací rčení „jaký život takové pití., hospodo přines velkou hořkou“! Jako studenti jsme kdysi takto reagovali na prožitky z jedné nepříjemné praxe a pak jsem si poprvé vyzkoušel jaké to je, když se silnice nepřipravenému jedinci postaví jako vysoká zeď. Od té doby hořkou nějak nemusím.

nabubindes

také lepidlo by u nás nigdo nepíl! my zme na slivovicu a maximálně borovičku… experimenty nerobíme.

anonym

já ne, kámoš jo.. taky nedošel.. navíc po cestě i něco ztratil :D

panenka

Zatím jsem nic takového Miroslave nezkoušela a to ti věřím že nikdo domů nedošel.Po takovém napoji každý musí být jak čiko 🙂

vecernice

Já bych to možná došla,domů to mám fakt kousek,ale má to háček,ani jedno totiž nepiju.Ale může to být docela sranda.Až budu chtít někoho odrovnat,tak mu to doporučím.