Avatar uživatele
Miroslavst

Pili jste nápoj do lesa a domů?

Já vím, zní to blbě, ale vysvětlím.
Dáte si jedno pivo. To je „hnědé“, tedy jdete po poli. Jak pivo upíjíte, tolik, kolik upijete dolijete zelenou. Až bude půllitr zelený, jste v lese. A nyní zpět domů přes pole. Pijete zelenou a to co upijete, doplníte pivem.
Já to nezkoušel, jen slyšel, že domů nikdo nedošel. Zkoušeli jste to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, dagry, BENYTA před 5049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Mě stačil poctivej „metr piv“ a měl jsem problém dojít domů. Ale na takové experimenty se zelenou asi nemám žaludek.
Mě teď napadlo, kdyby se to aplikovalo s „Modrou raketou“ bude místo lesa nebe?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Tento recept jak se zglgat do němoty neznám, ale mám podobnou zkušenost s praktickou aplikací rčení „jaký život takové pití., hospodo přines velkou hořkou“! Jako studenti jsme kdysi takto reagovali na prožitky z jedné nepříjemné praxe a pak jsem si poprvé vyzkoušel jaké to je, když se silnice nepřipravenému jedinci postaví jako vysoká zeď. Od té doby hořkou nějak nemusím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

také lepidlo by u nás nigdo nepíl! my zme na slivovicu a maximálně borovičku… experimenty nerobíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já ne, kámoš jo.. taky nedošel.. navíc po cestě i něco ztratil :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zatím jsem nic takového Miroslave nezkoušela a to ti věřím že nikdo domů nedošel.Po takovém napoji každý musí být jak čiko 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já bych to možná došla,domů to mám fakt kousek,ale má to háček,ani jedno totiž nepiju.Ale může to být docela sranda.Až budu chtít někoho odrovnat,tak mu to doporučím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek