Jádrohlod

Pila Javořice – Ptení

Ahojte, nevíte kolik má tato pila zaměstnanců? Potřebuji do mé práce na VŠE.Díky!!!!
Doplňuji:
Hmmm…, proč drzost? Když nevím, tak se zeptám! Ne vše jde vygooglit, pane.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak si tam zavolej a zeptej se

zde jsem našla toto- píší tam, že na podzim zaměstnávali kolem 30lidí.......

http://olomou­c.idnes.cz/pi­la-ve-pteni-uz-vydelava-do-konce-roku-chce-byt-mezi-peti-nejvetsimi-1il-/olomouc-zpravy.aspx?c=A110921­_1655549_olomouc-zpravy_stk

Další odpovědi
tom004

Drzost některých uživatelů mne udivuje.A je mi jedno,že to admin smaže.

Doplním. To je pravda,ale také existuje něco jako vlastní iniciativa.Do­jedu,dojdu,zjis­tím,ověřím,tře­ba na té pile,to potom mohu nazvat „vlastní práce“,a ne opíšu,vygooglím.on to za mne někdo udělá.