Avatar uživatele
lexx

pijete víno krabičák ?

Já ano, 16–20 Kč / 1 l (Kaufland, Billa, TESCO…) stačí přelít do pěkné láhve značkového nápoje s etiketou, trochu zchladit…vzácná návštěva nic nepozná. Inú – obal prodává. Platí i zde.
Doplňuji:
Milovníky zlatého moku upozorňuji na dostupnost piva v PET obalech 1.5 l – máme krizi a na mléko v papundeklu jsme si zvykli také, že.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: lexx

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, iceT, johana 56 před 4590 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Představ si,až tě navštíví někdo,kdo je stejný znalec vín jako ty, a navrch cholerik?
Ale je fakt fajn,že si návštěv vážíš,hlavně těch vzácných.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

otazka je, jestli si nemysli, ze to vino nestoji za nic, ale jako navsteva to svemu hostiteli nerekne.
Ja nejsem vasnivej vinar, ale dobre vino si dam rad. V krabici jsem jeste takove nevidel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

U opravdovych pratel si dam klidne i to krabicove vino .. jde mi o posezeni … , ale nedovedu si predstavit , ze bych se pratelila s nekym , kdo by me takhle podvadel.

  • iv-

Doplňuji:
Dr.,… a ja blbka jsem se chtela vdat jen virtualne.! Budu muset celou situaci jeste prehodnotit.! 🙂 -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ad iv, zcela s tebou souhlasím, tady vůbec nejde, zda to návštěva nepozná, ale nás ze staré školy by hanba fackovala, sami před sebou bychom se prostě studem propadli, tohle se zkrátka nedělá a basta.
A ten, kdo se tím ještě chlubí, zaslouží hluboké opovržení národa. Toto nemá nic společného s krizí, ale s úrovní lidské důstojnosti, ještě jednou – fuj !
Ivi, neboj, pro tebe schraňuji jako oko v hlavě vzácný ročník archivního
a klackem od něj odháním všechny nenechavé mlsné jazýčky. Kromě toho máme na svatbu rezervován dovoz z francouzských vinic Gerarda Depardieu. Jednou jsem už koštoval a jedna báseň, prostě nedostižná špica.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ne, jsem spíš pivař, a když už víno, tak dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

No nevím, co k tobě chodí za návštěvy 🙂, ale znalci to asi nebudou a nebo si myslí své a za dveřmi si to pak řeknou. 😉 Každopádně kdo má trochu „vypito“ (ve smyslu, že už v životě pár desítek litrů vína ochutnal), tak ten ti levné, nekvalitní víno pozná spolehlivě.
Bolehlava za 20 Kč/l bych nepoužil ani na svařáka (správně se říká horké víno), natož pro návštěvu. Leda bych se jí chtěl jednou pro vždy zbavit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tady nejde o zvyk, ale o chuť !!

Snížení citlivosti chuťových pohárků je nemoc !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A jak do flašky znova nacpeš ten korkovej špunt?Nebo ten plastovej?Ten se tam cpe podstatně hůř…Nebo víno neotvíráš před návštěvou?No,ne­vím,nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

s tím se fakt nechlub, buďto dělaj blbce, kdo to pije nebo neznají dobré víno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nechtěl bych být vaším hostem,jo to u pana doktora s paní iv to by bylo jiné panečku – samé vybrané delikatesy…;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Krabicové víno (resp. víno v ceně < 40Kč/l) používám pouze na vaření – chrstnout pod hovězí nějaký výběr z hroznů by mi připadalo nepřiměřené :)
Ale slyšel jsem, jak kdesi chtěli připravit kolegovi nemilé překvapení, do lahve od pětiputnového Tokaj Aszú nalili jiskřivě jantarový jabčák, pečlivě uzavřeli a darovali mu to jako dárek k narozeninám. On je pak překvapil tím, že usoudil že tak dobrého vína je pro něj škoda, a dal ho jako dárek někomu jinýmu. Já myslím, že ta láhev koluje dodnes :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj, já jsem měla osobně vybraný jiný kousek, ale po konzultaci s pracovníkem jsem názor přehodnotila a na doporučení jsem si koupila tuto vinotéku https://www.chlad­nickanavino.cz/Du­navox-DAT-12-33C-d156.htm. Už ji máme doma a jsem s ní fakt moc spokojená

před 1692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, já jsem taky měla osobně vybraný jiný kousek, ale po konzultaci s pracovníkem jsem názor přehodnotila a na doporučení jsem si koupila tuto vinotéku https://www.chlad­nickanavino.cz/Du­navox-DAT-12-33C-d156.htm. Už ji máme doma a jsem s ní fakt moc spokojená

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, já jsem původně měla vybranou jinou, ale po konzultaci s jejich odborníky jsem situaci přehodnotila, nechala si poradit a koupila vinotéku tuto – https://www.chlad­nickanavino.cz/Du­navox-DAT-12-33DC-d182.htm A jsem fakt spokojená! Musím říct, že krásně odráží moje potřeby, jsem z ní opravdu nadšená!

před 1754 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Super shop, mohu jen doporučit. Jinak velmi oceňuji jejich profesionální přístup a hlavně to, že mi dokázali poradit kousek, který mi přesně vyhovuje.

před 1783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ježiši, to rozhodně ne! Jako pokud víno, tak jedině kvalitní lahvové víno. Některá stáčená taky nejsou špatná, ale nevydrží dlouho. Ty jsou k okamžité spotřebě. Lahvové vínko vydrží. Pokud je teda správně uchováváno.

před 1902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Sonko, jak ho uchováváš ty…? Já jsem přemýšlela, že bychom si domů pořídili domácí vinotéku. Co o tom nápadu soudíš? Docela se mi líbí tato https://www.chlad­nickanavino.cz/Du­navox-DAT-12-33C-d156.htm. Nemáš zkušenosti s tímto shopem?

před 1873 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

No, nemám, ale právě se rozhoduju, že bych si tu domácí vinotéku pořídila. Na uchování vína je to nejlepší způsob. Ty máš doma domácí vinotéku? No, jako ano, já jsem se na ten shop chladnickanavino.cz taky koukala a vypadá moc dobře.

před 1844 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek