Avatar uživatele
mirlin

Pijete také dost kávy ?

Jsem pravidelný poživatel kávy bez rozdílu značky...../ne­uvádím/

Protože mi tento mok časem ani nechutná vylepšil jsem si ho namletou vanilkou,vím je to známá záležitost,ale udělá dobře.

Doplňuji:
No vida a hned je líp : venku , že by psa nevyhnal a na kávu dobré náměty:

mámše tu – sůl,kakao,rum ne od Draka ! ,šlehačku a doufám i jiné.

Přeji příjemné dopoledne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Lucijej, anonym, Sopka, bari, narcis, vůl, narciska vel, krahujec před 4061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Piju asi přiměřeně, to je 10 hrníčků za týden (denně jeden a o víkendu 2).Ale já si zase vylepšuju kafe rumem.Vždycky malého panáka dovnitř.I když jsem možná barbar, ale když je doma šlehačka, tak si dám šlehačku i ten rum.
Také nerozlišuju značku.Piju zrovna tu, která bývá v akci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Take jsem glgal kafe jak sileny ..ale presel jsem na caj Mate je vice setrny k telu a povzbuduzujici ucinky jsou v porovnani vetsi …a prospiva telu vic nez kava ..ale kavu si take datke dam.. kdyz mam chut…na webu je o tomto caji napsano mnoho..ps;caj piji s karamelem..
tady jsou nejake informace …Maté je známé především svými výraznými povzbujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein (v souvislosti s maté se označuje jako matein), minerální látky (hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj.), vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Obyvatelé Jižní Ameriky také pitím maté tlumí pocit hladu, což jim pomáhá přežít v dobách nouze. V dnešní době se tato vlastnost využívá při různých redukčních dietách.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­té

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Nabízí se otázka, proč tedy kávu piješ, když ti nechutná? Tatínek si přidával špetičku soli a trošku kakaa. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Piji pouze turka a to jednou nebo dvakrát za den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

cca 4 hrníčky za den – jestli to je „dost“, asi záleží na úhlu pohledu. Z toho cca 2× poctivou kávu od zdejšího renomovaného dodavatele a 2× rozpustnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pokud už ti nechutná a je to furt dokola ,tak sůwa-kakao, a nebo káva a cikorka půl na půl, nebo poměr podle chuti, nebo káva a melta- směs dle chuti (ta melta se dnes dělá i instantní, pokud piješ rozpustnou kávu). A střídat, chutě se méně otupí. Nebo taky jde mletou kávu zkombinovat s rozpustnou a zese to bude jinačí .)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Já piju zásadně jednu značku – a to rozpustnou Velvet. V akci se dá sehnat za velmi příznivou cenu. Čas od času vystřídám za vanilkové cappuccino, kakao, horkou čokoládu… Ale ke kávě se vždy ráda vracím. Třetinu hrníčku mléka, žádný cukr a když je, tak šlehačka (zásadně smetana, ne rostlinné šlehačky, to já nerada) s troškou vanilkového cukru. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sopka

Zvláště zbožňuji ledovou , či frappé na Zakyntosu jsem se do takové kávy zcela zamiloval!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mirlin

Pro pana Sůwu – píši časem / to znamená čas od času – někdy....../

je nutné slovíčkařit pane na takovou triviální otázku?

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tak promiň, já to špatně pochopila. Já totiž pila kávu kvůli nízkému tlaku a jakmile se to srovnalo, hned jsem přestala. Teď mi doktorka nemá co zakázat, když mám tlak vysoký 🙂
Jo a nejsem pan Sůwa, ale paní Sůwa 🙂

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mirlin

takže se to vysvětlilo , mám nízký tlak ,takže ji piji i když jak sem sdělil mě čs od času nechutná,ale nemůžu být pořád v lihu ,abych ho vyrovnal.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Mně už nechutná ani ten alkohol… 🙂

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek