lenkaacer

Pijete raději čaj nebo kafe?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jak kdy dle příležitosti ,dnes byl k snídani po delší době čaj, jinak si dělám kávu . Prostě dle chuti.

Další odpovědi
1popelka1

Jednoznačně čaj, kafe jsem nikdy nepila-

Michale a vídíte, já piju obvykle Lipton nebo Picwick a náhodou jsem v restauraci narazila na Jemču a náramně jsem si na ni pochutnala, úplně jiná chuť, s cukrem a citronem…lahoda

Michal Kole

Čaj, ale máma mi dovoluje pít jen levnou českou Jemču a ne lipton, pickwick ☹

zdeny

Já tak 10 káviček za den, na čaj si bohužel vzpomenu jen když na mě leze nějaká nemoc

ReHu

Jak kdy. Piju obojí každý den. V zimě čaj více než v létě.