Avatar uživatele
anonym

Pijete po ranu prvni caj , nebo kafe ? Ja uz dnes mela 1 kafi a 2 salky vyborneho cajiku. 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Kerberus, tom004, dědapetr, Deli před 4654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Začínám den sklenicí čisté vody. Čaj piji jen výjimečně, kávu „zdravou“ od fy Ganoderma – je v ní výtažek z houby lesklokorky s původními minerály – železem, draslíkem, hořčíkem na rozdíl od běžné kávy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Čaj o půl šesté,to vstávám.Kávu mám před sebou. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Miluju ranní kávu-velkou sklenku Nescafé s cukrem a mlékem nebo smetanou.Nemůžu se jí po probuzení dočkat..Bez ranní kávy z domu nevylezu…:-)
K tomu jsme si s dcerou navykly snídat ovesnou merunkovou kaši nebo ovesný koktejl..lahoda:-)
Syn zbožnuje své kakaíčko a cereálie s mlékem k tomu(nejlépe čokoládové) 🙂
Doplňuji:
Kerberus,prosím,kde se dá ta „zdravá“ káva koupit? Zaujalo mě to,slyším to prvně.Děkuji:-)

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K snídani čaj nebo kakao s přílohami, neb snídaně má být sytá a vydatná.
Kávu během dne či v průběhu různých jednání.
Doplňuji:
V podvečer výběrové čaje či odrůdové vínko.
Na návštěvách i značkové whisky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

První sklenici vody.
Druhý si dám svůj půllitrový hrnek kávy s mlékem (připravuji ho ale 1:1 inst.káva : Caro, aby mě to neprobudilo zas moc).
Třetí si dám velký hrnek čaje – na chuť a náladu 🙂
No a pak už funguju normálně. Jen dnes mi to nějak nepomohlo, nechce se mi do ničeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ráno kávu a přes den čaj prokládaný kávou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

momentalne ke snidani vodu z kohoutku s domacim bezovym sirupem .. mnaaam :) kavu nevedu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek