Pijete po ranu prvni caj , nebo kafe ? Ja uz dnes mela 1 kafi a 2 salky vyborneho cajiku. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Začínám den sklenicí čisté vody. Čaj piji jen výjimečně, kávu „zdravou“ od fy Ganoderma – je v ní výtažek z houby lesklokorky s původními minerály – železem, draslíkem, hořčíkem na rozdíl od běžné kávy.

Další odpovědi
tom004

Čaj o půl šesté,to vstávám.Kávu mám před sebou. :)

Andělé

Miluju ranní kávu-velkou sklenku Nescafé s cukrem a mlékem nebo smetanou.Nemůžu se jí po probuzení dočkat..Bez ranní kávy z domu nevylezu…:-)
K tomu jsme si s dcerou navykly snídat ovesnou merunkovou kaši nebo ovesný koktejl..lahoda:-)
Syn zbožnuje své kakaíčko a cereálie s mlékem k tomu(nejlépe čokoládové) 🙂
Doplňuji:
Kerberus,prosím,kde se dá ta „zdravá“ káva koupit? Zaujalo mě to,slyším to prvně.Děkuji:-)

anonym

K snídani čaj nebo kakao s přílohami, neb snídaně má být sytá a vydatná.
Kávu během dne či v průběhu různých jednání.
Doplňuji:
V podvečer výběrové čaje či odrůdové vínko.
Na návštěvách i značkové whisky.

Deli

První sklenici vody.
Druhý si dám svůj půllitrový hrnek kávy s mlékem (připravuji ho ale 1:1 inst.káva : Caro, aby mě to neprobudilo zas moc).
Třetí si dám velký hrnek čaje – na chuť a náladu 🙂
No a pak už funguju normálně. Jen dnes mi to nějak nepomohlo, nechce se mi do ničeho.

dědapetr

Ráno kávu a přes den čaj prokládaný kávou.

gnosis

momentalne ke snidani vodu z kohoutku s domacim bezovym sirupem .. mnaaam :) kavu nevedu.