Neonka

Pijete jako dospělí mléko ? A chutná vám ?

Ptám se proto, že já mám moc ráda sýry, ale vypít sklenici mléka by mě nikdo nedonutil 🙂

Odpovědi
anonym

Já si občas dám skleničku.Je zajímavé,že i můj vnuk se mléka nedotkne,ale sýry,jogurty a další mléčné výrobky sní.

hanulka11

Mám ráda všechny mléčné výrobky a mléko také.Někdy mám opravdu chuť na hrnek studeného mléka .
Doplňuji:
Zrovna jsem měla nudle smákem k obědu a hrnek mléka byl výborný -co jiného byste po tom pili?

flodur

Jím všechny mléčné výrobky,piji kefír ale mléko bych nepolkl.Nevím proč?

annas

Otázka vložená již po několikáté.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=ml%C3%A9ko&sa=Vyh­ledat#969

Terryle

A to jo, mlíko je super. Piju ho samotný (občas, když mě popadne chuť), ochucený jako jahodovej, karamelovej nebo jinej koktejl, v kafi (vlastně nepiju kafe, ale mlíko s kafem :) i v čaji, když je chuť.
Na druhou stranu moc nemusím kefíry, jogurty taky s mírou, sýry jak které a jak kdy. Zvláštní, jak se ty chutě rozcházejí :o)

cukrar

každý den ráno kakao. Zatím se to daří, dokonce i o dovolené se scháním po kakau.
Samotné mléko, přímo z krabice, aby nezůstal zbytek. Zahrkám a řeknu, na zítra málo, načnu si nové a toto dopiju na ex.