50centes

Pijete energy drinky?

Nejlepší odpověď
anonym

NE JE TO HUMUS

Každý,který jsem ochutnala mi připomínal rozpuštěné gumové medvídky a chutnalo to tak nějak „nukleárně“. Pokud potřebuji nutně vydržet nespat,řídit,sou­středit se atd. tak zapíjím zeleným čajem guaranu zakoupenou v lékárně.Osvědčila se tato kombinace náramně-vřele doporučuji…:D

Další odpovědi
briketka10

OBČAS

ano místo kávy, ale ředím si ho, aby nebyl tak silný..
kupuju si Imolu v Globusu 1,5L a je moc dobrá :o)

anonym

NE

Doplňuji:
Měla jsem pouze jednou Semtex a Červeného býka.

Lakeysha

OBČAS

Výjimečně…když kilo kafe nestačí.

Wang

ANO

Docela rád.
Doplňuji:
Obvykle piju ty levnější ..Crazy Wolf nebo BigShock (kupuju v Kauflandu v 1litr PET lahvi).
Po těch dražších jako Red Bull fakt skoro lítám.

KdoSiOdJinud

ANO

sevos

OBČAS

Doplňuji:
A hodně ledový.

Doomik

ANO MILUJI JE

Doplňuji:
pizlicka ty jíš hovna z nutrie???????

Lukasy

OBČAS

Doplňuji:
Ale jen tak energii mi to nedoda ani kdybych vypil karton toho.

Damiana

NE JE TO HUMUS

Jak píše Bohemica. Přesně jako medvídci (nebo BonPari). Strašně sladké. Nemám ráda syntetické stimulanty. Opravdu stačí zelený čaj (já ani nepotřebuji guaranu). Stačí, když je hodně silný.:-)

quentos

NE

Na co, když stačí dát si pivo

player242

OBČAS

Doplňuji:
když už nějakej tak BigShock je vněm hodne taurinu takže fakt funguje .. možná je to ale jen v psychice možná jen tak silně doufám že to funguje a vono to nakonec fahčí :D:D

salsa verde

NE

Doplňuji:
není důvod

venkovan

NE

Popravdě – za ty peníze do sebe mohu dostat na povzbuzení kvalitnější potraviny. Navíc není od věci si skutečně zjistit, jak jednotlivé složky v takovém nápoji působí na tělo člověka.
Ale ve své podstatě – reklama je reklama. A jak si člověk zvykne, neuvěří, že to zas tam moc dobré z hlediska zdraví není

pizlicka

NE

fuuuj,chutna to jak hovno z nutrie.pardon,ale i jako abstinent bych radeji volila to pivo.
Doplňuji:
doomik---- ee,hovínka nepapám 🙂 jen se opičím s prirovnanim.

Miru1

OBČAS

Janča169

ANO

Doplňuji:
Ale pro děti –15 je to nevhodné, tak mi to rodiče zakazují ;) jinak nejraději mám Semtex a Crazy Wolf :DD

lukyLuky

NE

nechutna

maja49

NE