Pijete druháka ?!

Druhák v moji mluvě je káva,která se dosypává po vypití té první,zalije a jedu dál!

Nejlepší odpověď
quentos

nepiju lógráka, takže ani druháka :{)> leda rozpustňáka a z něj se druhák udělat nedá

Další odpovědi
Andělé

😁,já také piju jen prváka rozpustnáka jako quentos…:-)
Ale znám paní,která prý ráno sotva dopije prváka,druhák už je dosypaný a dolitý..:-)

Drap

Já ne. Kavu, jen turky, do skla, k tomu pohodu a cigárko, nikdy nepiji sám.

briketka10

no fůůj zvedl se mi teď žaludek ble, to pila moje mamka a ve skle takže bylo vidět kolik tam měla toho lógru a jak dopíjela byl vidět ještě ten proužek lógru po sklenici..
já piju jen instantní se sušeným sojovým Zajícem, kafe nám taky pořádně zdražili což ??

terry

Taky nepiju „lógráka“.
A myslela jse, že o druhákovi se jen mluví. Že ho nikdo nepije.

anonym

Někdy piju turka, jindy rozpustnou kávu. V Tatrovce jsem měla kolegyni, která pila 5 káv denně. Ráno vymyla hrnek, nasypala lžičku kávy a potom dosypávala po čtvrt lžičce do každého dalšího šálku. Měla moc ráda čokoládové bonbóny. I ty si zalévala horkou vodou a labužnicky si na „čokoládě“ pochutnávala.

Nikkol

Tak to jsem ani neznala.

led

Nie ja si urobím do pollitrovej nádoby
prvý hrnček, horúca káva, je na zobudenie
druhý hrnček, vlažná káva, v priebehu dňa proti smädu
a posledný tretí, studená káva, na krásu

MILAN1961

ANO VŽYT NA TOM NIC NENÍ ŠPATNÉHO VŽDYT PIJU PO SOBĚ A NÉ PO NĚKOM CIZÍM

tatanka

Nepřeji, ale tzv. druhák v nápravně výchovném zařízení spočívá v tom, že i použitý lógr společně s tabákem zalijete a po řádném vylouhování konzumujete. Podotýkám není má zkušenost, ale ani to by nebylo na závadu, každý jsme přeci nevinný?