Illines

Pijete alkohol?

Pozor nemyslim denne , ale kdyz je k tomu nejaka ta oslava atd? Ja cervene vinko a skotskou.

Nejlepší odpověď
Terryle

Jaja. Nejčastějc bílý víno, občas skotskou, bechera nebo cider, když ho v podniku mají. Anebo nízkonákladovou klasiku – zelená či griotka. Jsem nevybíravá, kromě piva vypiju vlastně všecko :oP

Další odpovědi
lukas.zmizik

dam si tu a tam zbojnicky caj
http://www.kava-caje.cz/zbojnicky-caj-72-0-7l-ean31099021-skuppani.php
nebo vinko…

dnes by byl nejlepsi den, kdybych se nemusel v jednu rano odebrat na dvouhodinovku do prace…

hanny 2

Ano,Illines,každý den si dám večer dobré víno – červené nebo bílé,v zimě někdy raději panáka kvalitní slivovice,whisky apod.Také mám ráda šampus.
Protože jedině tak to má smysl -každý den!
Tady je důkaz -
https://docs.go­ogle.com/leaf?id=0B-hNObXMVmitODJmMzI0MzY­tOWI3ZS00MTYx­LTgyOGQtOWFlYT­k3NzFhZmRh&hl=cs­...dneska

quentos

když je oslava, tak podle toho, co se přinese, ale nejraději pivo. Tvrdému se vyhýbám, ale dobrá whisky taky není k zahození ;{)>

IK

Ne. Jsem abstinentka 32 let.
Do té doby jsem pila s rodiči a moc mi to chutnalo. Rodiče byli střídmí, ale já ne. Určitě by se ze mne stal nešťastný zkrachovanec, kdybych se nerozhodla přestat. Alkohol mi scházel asi rok, zjistila jsem že mi chybí na pozvednutí nálady a pak jsem se to naučila jinak.
Teď mě neschází ani alkohol ani opice 🙂 a bez urážky ani alkoholová společnost.

Drap

Zcela vyjímečně a v malém množství. Nepotřebuji alkohol k životu.

Michal Kole

Kdyby jsi mi dala alkohol a víš, že beru léky tak máš minimálně na krku ublížení na zdraví z nedbalosti 🙂

A myslím, že po alkoholu + mých lékách bych minimálně skončil na JIP nebo ARO

Hykam

když se sejdem s kamarády, tak pivko, vínko, slivovička, ale dobrá, ne nějaký patoky za pár korun, po tom druhý den bolí hlava.

ReHu

Občas po obědě malé pivo, občas večer sklenku dobrého vína,
„Tvrdý“ alkohol nemusím. Někdy si dám míchaný koktejl.

Illines

Ale ja ho nenabizim,ja se jen ptam.Je mi nad slunce jasne ,ze nekteri lide nemuzou kvuli zdravotnimu stavu a nebo jsou cisti abstinenty.Prominte

Illines

Teryle,ale cider pivo to nemusim- sedela jsem u pulitru az 1hodinu a nejelo a nejelo.

Terryle

naprosto chápu :o} takhle já jsem bojovala se svýma dvěma pivama, který jsem si kdy v životě poručila. Nejedou a nejedou, potvory!