picture in graphic

Co to je prosím funkce picture in graphic ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pomocí funkce Picture In Graphic (PIG) můžete sledovat obraz v jiném obraze.

Další odpovědi
annas

Funkce Picture In Graphic (PIG), elektronický programový průvodce (EPG) pro zobrazení informací o pořadech na obrazovce, podpora titulků, podpora teletextu prostřednictvím vkládání a softwarové emulace VBI, rodičovský zámek dle stanice nebo vysílaného pořadu, přesun firmware a informací z přijímače do přijímače, vestavěné zajímavé hry S/PDIF pro digitální audio nebo výstup Dolby AC-3 SCART a RCA A/V výstup RF-modulátor výstup.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:gkmDDlZe­GYoJ:www.fortu­nes.cz/p/hdtv-satelitni-komplet-2-hdtv-2tv-2-druzice+funkce+pic­ture+in+graphic+%3F&cd=4­&hl=cs&ct=clnk&gl=cz