Rakira

Píchli byste si sami doma nějaký piercing? Kde?

Báli byste se? Zkoušeli jste to někdy?

Myslím třeba do ucha, nosu, rtu,atd…

Nejlepší odpověď
Drap

Nebál bych se, ale nevidím žádný důvod proč bych to měl dělat.

Další odpovědi
briketka10

Nikde. Nikdy.

Jugar1

Asi nevidíš, že Led vůbec neodpověděla, ale ivzez.
No já vím nečteš odpovědi. Je ti to podobné, tak se
tu nepleť do Diskuze, když si nepamatuješ uživatele :(

Lamalam

Doma, kde? Pravděpodobně v koupelně.

ivzez

Ne.
Jsem proti sebepoškozování v jakékoliv podobě.

Radius

Já bych si žádné změny na kůži nedělal (ani žádné tetování). Co když takový člověk chce dělat v dospělosti lékaře, právníka, nebo cokoli jiného, kde bude přicházet do styku s lidma a bude si tu ozdobu složitě odstraňovat? Co když bude mít třeba ve 35 letech nabídku dělat výborně placenou práci s lidma a jeden zájemce bude vypadat normálně a druhý bude mít nesmyslně potetovaný obličej, kterého si asi firma vybere? To samé pokud se dá na podnikání a bude úspěšný. Podle mě je lepší žádné změny či ozdoby na kůži nedělat…

Mc Merkurion

… řekni mi jedinej důvod proč? … pak lze odpovědět … jinak nikde a nikdy …

Arne1

Nesmysl

Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

Rakira

:)