Boy 13

Píchl jsem se párátkem pod oko. Co teď?

A to docela dost silně, omylem, když jsem si chtěl vyndat ze zubu nečistoty tak jsem vší silou nešikovně se pích přímo na kůžičku pod oko. Bude z toho jizva, nebo škrábanec? Mám strach. Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, je čas se uložit na smrtelnou postel.
Škrábanec z toho bude, ale kůže má schopnost částečné regenerace, takže jak už bylo řečeno, za pár dní to zmizí.

Další odpovědi
Drap

Párátko vytáhni a nebude z toho nic.

Kepler

Tak to jsi dost nešikovný. Zopakuj to a tentokrát se tref přímo do oka a pak to zopakuj ještě s druhým okem. Zaručuji ti, že žádnou jizvičku neuvidíš. A nehraj prosím tě šachy, protože kdybys nad nima klimbal, tak si pinďourem ještě vypíchneš třetí oko.

annas

Buďte rád, že jste se nepíchl do oka Párátko vyndáte, vidíte, co po něm zůstalo. Určitě bude vše v pořádku.

Je vidět, že stále řešíte drobnosti, zatím jste si podle svých dotazů vážně neublížil, ale nestaly se náhodou, ta neexistuje.

Co když se vám opravdu stane něco velkého? Měl byste oddělit emoce od rozumu.
,
Napsala jsem vám, že by pro vás byla určitě vhodnější stránka, kde odpovídá lékař. Nemyslím ve zlém, ale zkuste se zaměřit na něco jiného než zda vám zrnko písku způsobí jizvu, nebo někde budete mít škrábanec.

Několik vašich otázek.

„Je smítko ostré?
Vznikne jizva pod okem od štípance písku nebo smítka?
Byl to infarkt myokardu?
Co se stane, když si vemu najednou 3 tablety Panadolu?
Jak vznikne jizva?
Proč se mi udělala pod okem petechie?“

aliendrone

Kepler mě předběhl (chmeyd! ;) :D), radí ti DOBŘE! :)
Jediné co k tomu mohu dodat je, že opakování je matka moudrosti a když se budeš snažit, tak nakonec se TREFÍŠ „do černého“. ;) :D :D

nyjono

Omylem, jo? 😂😂😂

zjentek

To jako vážně? Prosímtě moh bys sem poslat fotku tvý tváře?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Postmaster

Ano, každá chyba má svoji příčinu, nejčastěji chybujeme díky spěchu

Kepler

nyjono: kdy máš óóóbršťukavku…?