Jajinka274

Pohledávka 79.750,– Kč spolu se zákonným úrokem z prodlení z částky 79.750,– Kč od 2. 6. 2014. Kolik to je doposud?

Rozsudek nabyl právní moc 12. 10. 2016. Nevím, jak to vymoci. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

Odpovědi
nyjono

Počítat ti to nebudu.
Zkoušela jsi nějakou vymáhací agenturu?
Nedávno v radiu měla jedna reklamu, říkali, že v případě neúspěchu věřitel nic neplatí.

Pepa25

Použijte kalkulačku úroku z prodlení v odkazu. Mně to příslušenství vychází zhruba +33 600 korun. Takže celkem cca 113 tis. Kč.

Zdroj: http://pravo4u­.cz/kalkulacky/u­rok-a-poplatek-z-prodleni/