Andariel

Pevná prsa – budou dostačující cviky?

Budou účinné cviky ( cviky na prsní svalstvo ) pro partnerku která nemá pevná prsa? Změní se jejich tvar, aby nebyla znát ‚gravitace‘? :) Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Damiana

Některá žena má pevná prsa celý život a ani se o to nějak nemusí snažit, jiná je má povislá už od mládí a rozhodně to není jen „gravitací“. Je to dáno geneticky, své si „vybere“ i kojení, ale také nesprávná péče – například sportování bez vhodně padnoucí podprsenky.
Jen občasné cvičení nestačí. Doporučuji pravidelné plavání, nic lepšího na zpevnění prsou neznám. Mazat prsa zpevňujícími gely a krémy (samy o sobě nejsou zázračné, ale v kombinaci s posilováním fakt jsou vidět výsledky). Pozor na kouření – i to ovlivňuje pevnost prsů – má za následek zpřetrhávání kolagenových vláken v kůži a její celkovou ochablost. Také časté výkyvy váhy jsou pro prsa pohromou. A vůbec důležitá je i racionální strava a dostatečný přísun vitamínu E, který působí na prsa přímo zázračně. Svou roli hraje i volba vhodné podprsenky a její nošení také ve volném čase (i v noci – jak píše i Sůwa). Sprchování studenou vodou nebo masáž kostkami ledu, zpevňující masky na prsa… Úpravu prsů chirurgicky také nezavrhuji, pokud jejich tvar ženu trápí a zvedne jí to sebevědomí.

Další odpovědi
Michal Kole

Dobré je mít sportovní plavky a chodit pravidelně plavat.

Umíš plavat ? Kolik uděláš 50m bazénů : uděláš 50m baz=n pod vodou bez brýlí s otevřenýma očima a bez zacpaného nosu ?

Sůwa

Cviky jsou samozřejmě důležité, ale nestačí. Doporučuji ráno a večer omývání hrudníku studenou vodou a i na noc nosit podprsenku ( bez výztuží ).
Zdroj : vlastní celoživotní zkušenost

arygnoc

gravitácii nerozkážeš.
Niekto má, niekto nemá pevné prsia.
Samozrejme, cvičenie to môže ovplyvniť, ale hlavné sú dispozície.